Jack Sparow

7. února 2008 v 19:47 | Elizabeth |  Johnny Depp
Jedna z neslavnějších a nejvýznamějších rolí Johnnyho Deppa je role kapitána Jacka Sparowa!!A tady je něco o Jackovi
Jack Sparrow
Kapitánu Jacku Sparrowovi koluje v žilách možská voda.Údajně se narodil při tajfunu na pirátské lodi,aspoň to tak jeho kamarádi říkají.Nepřátelé se nestarají o to,jestli jeho srdce přečerpává krev,vodu anebo rum.Ti ho chtějí vidět viset na oprátce nebo ležet na dně moře.Ale Jack vždy dokáže zázračně uniknout z jejich spárů.Díky odvaze,štěstí a mazanosti se vyvlékne i z těch nejošemetnějších situací.
Jak těžké je kormidlovat!
Jack je nejšťastnější za kormidlem Černé perly.Tato loď pro něho znamaná mnohem víc než jen ,,kýl,trup,palbu a plachtoví..."-je to jeho svoboda.I když se proti němu vzbouří posádka,Jack Sparrow bude vždy kapitán a Černá perla jeho loď.
Potetován a označen
Pod modrým tetováním vrabce na Jackově pravé paži je vypáleno malé ,,P"-důkaz toho,že byl obviněn z pirátství.
Elizabethin škrtič
Jack působí jako strašný pirát,který nic nevpustí mezi sebe a svoji svobodu anebo bohatství.Ale není tak zlý,jak se zdá.Jeho hrozba,že Elizabeth zardousí okovy,kterými má spoutané ruce,je finta.Jack by mohl zabít půvabnou ženu,kterou právě zachránil před utonutím?
Vyšňořený
Jack je tak trošku dandy a jeho oděv na první pohled prozrazuje kapitána.Dlouhé kalhoty,námořnické holiny,šerpa vyzdobená uzly ho odlišují od posádky jeho lodě.
Oblíbený u dam
Jackova inteligence,šarm a ušlechtilá povaha z něho dělá oblíbeného společníka.Tak oblíbeného,že mu dokonce dělá potíže zapamatovat si jména a tváře.Třebaže dámy v tavernách Tortugy nepustily Jacka z hlavy,všechny si svorně myslí,že pár facek by mu občerstvilo paměť.
Jo Ho Ho,nalejte rum
Pití je jedno z nejoblíbenějších potěšení piráta.Stejně tak jako všichni piráti i Jack věří,že ,,rum tě přenese přes časy,kdy jseš bez peněz,spíš než naopak".
Král zlodějů
Jack miluje skvosty.Na Isla de Muerta se do nich oblékne.Na krk si zavěsí šňůry perel,ruce si nazdobí prsteny a na hlavu si nasadí zlatou korunu.
Rafinovaný Jack
Výřečnost pomáhá kapitánu Jackovi k tomu,aby si proklestil cestu kolem nejostražitějších hlídek-aspoň na čas.Aby se dostal na palbu Interceptoru,řekne jeho hlídce,že Černá perla může předstihnout kdejakou loď.Zatímco se hlídkující dohadují,jestli Černá perla se svojí posádkou zatracených námořníků vůbec ještě existuje,Jack vklouzne na palbu.
Není úniku?
Kde květnatá slova nezaberou,osvědčují se podvody.Jack drží Elizabeth jako rukojmí,ale je obklopek namířenými bodáky,a tak je téměř jisté,že skončí na šibenici.Naštěstí je nedaleko příhodný nákladní jeřáb se silným lanem,který se dá využít k úniku do bezpečí.
zdroj je tady- http://eviiika.blog.cz/ upa nej blog o pirátech!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 moncello moncello | Web | 7. února 2008 v 19:48 | Reagovat

omlouvám se, ale potřebuji hlásek (jsem moncello) tady: http://vicasso.blog.cz/0802/sonb-skoro-konec#komentar

Moooc, dííík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama