Skutečná Sue!

20. prosince 2007 v 8:06 | Elizabeth |  Sue Thomas:Agenta F.B.I.
Skutečný příběh skutečné Sue!!!
Skutečná Sue Thomas(na obrázku ta starší pani v levo) náhle ohluchla v 18 měsících. Podstoupila několik operací, lékaři zkoušeli všechno možné, ale marně. Rodiče odvezli Sue do specializovaného centra v Youngstownu, kde se učila pod vedením terapeutů mluvit. Následovaly lekce spávné artikulace, a nakonec se tu dokonce naučila i hrát na trubku a klavír.
Když Sue perfektně zvládla verbální komunikaci, nastoupila do normální základní školy. Tou dobou ji okouzlily kolečkové brusle. trávila na nich stále víc času. A tak ji rodiče svěřili do rukou trenéra a v 7 letech se stala nejmladší ohijskou mistryní ve free-style.
V roce 1976 Sue ukončila bakalářské studium politologie a mezinárodních vztahů ve Springfieldu, doktorský diplom získala na univerzitě v Clevelandu. Vzápětí si splnila životní sen - nastoupila k FBI. Nejprve do oddělení klasifikace otisků prstů. Pak si jeden z agentů všiml, že dokáže skvěle odezírat ze rtů, a rozhodl se tuto její schopnost využít ve prospěch tajných služeb. Sue se stala zvláštní agentkou a uznávanou členkou týmu. V součastnosti žije v Ohiu se svým zlatým retrieverem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sue thomas Sue thomas | 2. února 2011 v 13:35 | Reagovat

pracuje este pani sue thomas este vFBI? a dala sa dokopy s jackom? dakujem za odpoved

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama