Moje maličkost v celé své kráse......

10. prosince 2007 v 21:53 | Elizabeth |  → About me←
Takže tady se dozvíte něco více o mě....pokud o to stojíte, o čemž pochybuji :) ale to teď řešit nebudu.......Takže pokud na to máte žaludek, pokračujte dále do vozu.......Tady se dozvíte mé názory a myšlenkové pochody(pokud teda já vůbec nějaké mám :)) ale tak špatně na tom snad ještě nejsem.....


Zde se dozvíte nějaké ty podrobnosti ohledně mé osoby, v kometářích se můžete třeba i zeptat na něco co vás zajímá(ohledně mě), ale nezaručuji, že odpovím x)


No , když mám náladu, tak občas taky něco vytvořím...nejčastěji nějaký blend...nebo tak něco...někdy i kreslím,ale to bych vám nepřála vidět.... a možná se tu někdy nějaké moje dílko i objeví!!!


Jsem dávám diplomy, které jsem dostala za bleskovky nebo podobné soutěžky.....


Mé bývalé designy blogu....podle mě zrovna v dělání designů moc dobrá nejsem, takže za moc enstojí,ale aspoň mám památku, jak to tu vypadalo :)


I mě se občas dotkne poezie, nebo tak něco.......ne že bych citáty zrovna milovala ale některé jsou opravdu moudré a pravdivé...proto se tu také časem objeví :)


I přes to, že většinu času trávím na netu, nebo u televize, docela hodně čtu. Vlastně mám čtení strašně ráda, protže tak můžu prožívat jiný svět, ve kterém není škola a žádné povinnosti, ale napětí, akce, romantika.......Některé knihy mě ovlivnili na celý život a ty patří sem........

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama