Prosinec 2007

Doba Ledová 2 - Obleva

23. prosince 2007 v 17:04 | Elizabeth |  Doba ledová
Doba Ledová 2 - Obleva

Původní název:Ice Age 2-The Meltdown
Motto:A chládek je fuč... :o)
Typ filmu:Animovaný/Komedie
Rok výroby:2006
Popis:
Ve filmu "DOBA LEDOVÁ 2 - OBLEVA" se vracejí naši hrdinové z prostředí pod bodem mrazu: chlupatý mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego a prehistorická kryso/veverka, věčná smolařka Kryserka. Naše trojice hrdinů stále drží pospolu a užívá si výhody světa, který je ve stavu tání. Žijí v primitivní verzi vodního parku, nabité vodními skluzavkami, bazény s vlnami a spoustou zvířat užívajících si sluníčka. Manny kolem sebe vidí rodiny držící pohromadě a cítí se připraven založit svou rodinu. Nikdo ale v okolí nezahlédnul jiného mamuta celou věčnost, Manny se obává, že může být posledním žijícím mamutem. Potom ale potká ELLIE. Dobré na tom je, že Manny potkal poslední samici mamuta na světě. Špatné na tom je, že Ellie má problémy ohledně pochopení své identity, což klade na Mannyho mnoho neobyčejných nároků.

Naštěstí má Sida a Diega, kteří mu pomáhají projít očistcem namlouvání. Jakoby nebylo dost těžké snažit si získat přízeň Ellie, ta má ještě jako přívažek dva bratry z rodu vačic, CRASHE a EDDIEHO, párek troufalých rošťáků, (představte si JACKASSE na druhou). Jsou to dva nafoukaní, uvřískaní průšviháři. K dobru je jim nutno přičíst, že mají Ellie opravdu rádi a chovají se k ní velmi ochranářsky. Díky tomu je jim jejich mimořádně frackovité chování odpouštěno. Jak tání pokračuje, naši hrdinové rychle pochopí, že oteplování má jednu zásadní nevýhodu: ohromnou, hrozivou povodeň. Tenčící se ledová hráz je všechno, co stojí mezi světem, který znali a akváriem nadživotní velikosti.

Naši hrdinové se zoufale snaží uniknout před povodní, kterou naopak velmi podporují nevyzpytatelní vodní plazi připravení převzít vládu nad novým zavodněným světem. A teď něco o Sidovi a Diegovi. Diego skrývá tajemství, o které se nepodělil s nikým ze svých přátel: má hrůzu z vody. V potápějícím se světě to může být vážný problém. Sid touží po troše uznání. Chce dokázat, že si zaslouží trochu úcty od svých přátel, přitom potká nové přátele, kteří jej obdivují bezmezně. Poslední - nikoliv však nejmenší - dobrodružství je pokračování nehod naší staré dobré přítelkyně Kryserky. Od tohoto stvořeníčka s ohromným talentem pro přivolávání katastrof můžeme očekávat hodně legrace a akce. Tentokrát bude mít Kryserka mnohem větší, troufáme si říct hrdinskou, roli.

DOBA LEDOVÁ 2: OBLEVA je především nabitou komedií, hýřící akcí, romantikou a nerozbitným přátelstvím. Při tom roztaje srdce všech - nezávisle na věku.Doba ledová se stal jedním z nejúspěšnějších filmů v České Republice, když dokázal přilákat do kin 600 000 diváků.

Doba Ledová I.-fotky

23. prosince 2007 v 16:56 | Elizabeth

Doba ledová (Ice Age)

Doba Ledová I.

23. prosince 2007 v 16:43 | Elizabeth |  Doba ledová
Doba Ledová
Originální název: Ice Age
Motto:Přišli. Rozehřáli. Zvítězili. Bavte se, přichází
Typ filmu:Animovaný/Komedie
Rok výroby:2002
Popis:
Bylo nebylo. Ne tak dávno, sotva před 20 000lety, v prehistorickém světě, kdy mrzne až praští, začíná příběh o mi-mi-migraci. Jak má jeden ale poznat, že jde o DOBU LEDOVOU a ne třeba o Mrazivé časy nebo Velký chlad? No, tak se na naše hrdiny podívejte! obličeje mají vyloženě LEDOVÉ. A s tím přesunem je docela honička, zvlášť když zvířecí tým - mamut, tygr a lenochod - najdou lidské mládě, moc roztomilého človíčka, a usmyslí si, že prcka vrátí rodičům. Během dobrodružné cesty mají zvířata spoustu starostí, jak se uživit. Mamut musí dávat pozor, aby mu věčně někdo nešlapal na chobot a musí hájit svou tělnatost. Není přece tlustý, to ty chlupy dělají, že tak vypadá. Tygr zase potřebuje uchovat svou tygří vážnost. A ještě musí vyřešit spoustů problémů se vztahy. A jaký je to pořádek. když lenochod střídá partnerky jako ponožky? Panečku, mamut, ten je věrný. Na konec by to chtělo nějakou změnu. Což takhle "globální oteplení"?

Herci-postavy

20. prosince 2007 v 8:12 | Elizabeth |  Sue Thomas:Agenta F.B.I.
Deanne Bray - Sue Thomas
Rodačka z Kalifornie se dostala k hraní na univerzitním festivalu pro sluchově postižené v Northringen, kde ji objevili filmaři. Deanne zde studovala biologii a vystupovala s taneční skupinou Prism West. V poslední době
hrála v řadě filmů a televizních seriálů. Nejznámější z nich je např." Diagnóza vražda". Nyní žije v Los Angeles se svým manželem rovněž hercem Troy Kotsur, který je také neslišící a je členem divadelního souboru True West. Herečka je také známá svým speciální programem pro sluchově postižené děti. Svou roli do seriálu "Sue Thomas: Agentka F.B.EYE" dostala velmi snáz, poněvadž jako opravdová Sue Thomas vděčí za svůj úspěch perfektní práci specializovaného střediska, v němž se naučila nejen dokonale mluvit, ale i artikulovat. Narozena 14. května 1971 v Canoga Park, USA.
Jesse Renfro - Levi
Tento čistokrevný zlatý retriever se narodil v roce 1999 poblíž Toronta. Jeho majitelem je cvičitel zvířat Bryan Renfro, který z něj vychoval skvělou filmovou psí hvězdu. Krátce nato dostal Jesse svou
první filmovou roli v seriálu "Animorphs", kde ztvárnil roli Homera. Nejvíce se zatím však proslavi v seriálu "Sue Thomas: Agentka F.B.EYE". Jesse má i svého psího bratra, který se jmenuje Hamishen. Oba psi žijí se svým páníčkem Renfrem v ontarijském Pickeringu.
Yannick Bisson - Jack Hudson
Yannick se narodil v kanadském Montrealu. Jako teenager se přestěhoval do Toronta, aby zde mohl studovat herectví. Samozřejmě, že se
nestal ihned hvězdou ze dne na den. Mezi jeho prvotiny patřilo vystupováni v televizních reklamách, později dostal smlouvu od televize CBS. Kromě seriálu "Catwalk" je znám i z řady dalších seriál. Tento mladý vytrvalí herec má před sebou ještě řadu dalších skvělých rolí, které na něj čekají. Narozen 16 května 1969 v Montréal, Québec.
Ted Atherton - Myles Leland III
Rodák z Winnipegu dostal čestný doktorát z klasického anglického
dramatu na univerzitě v Torontu. Pro svůj charakter má na svém kontě jako herec řadu filmových a televizních rolí, z nichž nejznámější
je postava ze seriálu "Brutální Nikita". Dostal dokonce cenu "Gemini" v roce 2000. Nejvíce se proslavil na jevišti a slaví úspěch i
na tradičním shakespearovském festivalu ve Stratfordu.
Narozen ve Winnipeg, Manitoba, Canada.
Enuka Okuma - Lucy Dotson
Herečka pochází z kanadského Vancouveru. Vystudovala univerzitu Simona Frasiera a spolupracuje především z televizními produkcemi. Vidět jsme ji mohli i v seriálu "MacGyver" a dalších. Narozená 20 září 1976 ve Vancouveru, British Columbia, Canada. Její celé jméno zní Enuka Vanessa Okuma nebo
také vystupovala pod jménem Vanessa Okuma.
Tara Samuel - Tara Williams
Rodačka s kanadského Toronta hrávala od mala v předních městských divadlech. Herectví vystudovala na Divadelní škole
George Browna. Brzy na to dostala cenu Johna Bannermana
pro nejnadanější mladou herečku. Tara také ráda spolupracuje s rádiem CBS a k vidění je na prknech newyorského ComedyClubu. Narozená v Toronto, Ontario, Canada.
Rick Peters - Bobby Manning
Rick je znám z řady televizních seriálů, v kterých hrál. U nás v ČR jsme jej mohli zhlédnout v seriálu "Smallville". Mezi jeho největší
filmové role patří např.: "Night Class", "American Virgin", "Gun Shy", "Late Last Night" a mnohé další. Narozen v červnu 1966 v Detroitu.
Marc Gomes - Dimitrius Gans
Do svých 11. let žil v Guyaně. Vystudoval torontskou The Ryerson Theatre School. Po nějaké době se odstěhoval do Los Angeles, kde vzápětí zazářil v několika televizních produkcích ("The Crow: Stairway to Heaven", "Lightning Force", "E.N.G"). Kromě hraní v seriálech a filmech také režíruje divadelní hry, píše scénáře, a režíruje krátké filmy. Narozen v Georgetown, Guyana. Celým jménem se jmenuje Marc Andrew Gomes.

Skutečná Sue!

20. prosince 2007 v 8:06 | Elizabeth |  Sue Thomas:Agenta F.B.I.
Skutečný příběh skutečné Sue!!!
Skutečná Sue Thomas(na obrázku ta starší pani v levo) náhle ohluchla v 18 měsících. Podstoupila několik operací, lékaři zkoušeli všechno možné, ale marně. Rodiče odvezli Sue do specializovaného centra v Youngstownu, kde se učila pod vedením terapeutů mluvit. Následovaly lekce spávné artikulace, a nakonec se tu dokonce naučila i hrát na trubku a klavír.
Když Sue perfektně zvládla verbální komunikaci, nastoupila do normální základní školy. Tou dobou ji okouzlily kolečkové brusle. trávila na nich stále víc času. A tak ji rodiče svěřili do rukou trenéra a v 7 letech se stala nejmladší ohijskou mistryní ve free-style.
V roce 1976 Sue ukončila bakalářské studium politologie a mezinárodních vztahů ve Springfieldu, doktorský diplom získala na univerzitě v Clevelandu. Vzápětí si splnila životní sen - nastoupila k FBI. Nejprve do oddělení klasifikace otisků prstů. Pak si jeden z agentů všiml, že dokáže skvěle odezírat ze rtů, a rozhodl se tuto její schopnost využít ve prospěch tajných služeb. Sue se stala zvláštní agentkou a uznávanou členkou týmu. V součastnosti žije v Ohiu se svým zlatým retrieverem.

Sue Thomas:Agenta F.B.I.

19. prosince 2007 v 22:15 | Elizabeth |  Sue Thomas:Agenta F.B.I.
Sue Thomas agentka FBI
Natočení amerického seriálu Sue Thomas: F.B.Eye bylo inspirováno skutečným životním příběhem ženy, která dokázala navzdory postižení vystudovat univerzitu a vybudovat si úspěšnou kariéru u FBI.
Hluché hrdince Sue Thomas (Deanne Bray) je zprvu přidělena nezáživná a nepříliš motivující práce v laboratoři, kde analyzuje otisky prstů. Po nějakém čase si však agent Jack Hudson (Yannel Bisson) všimne její jedinečné schopnosti odezírat řeč ze rtů a zařadí ji jako zvláštní agentku do své elitní skupiny. Šťastná Sue je zavalena prací a co jí chybí na zkušenostech, dohání nadšením a odhodláním.
"Nikdy předtím nebyl natočen televizní seriál o životě a kariéře hluchého člověka, kterého by navíc ztvárnil sluchově postižený herec. Když se Deanne přihlásila na konkurz, okamžitě nám bylo jasné, že nad ostatními vyniká. Je ohromně nadaná a její postižení jí v této roli paradoxně pomohlo," tvrdí jeden z tvůrců Dale Alan Johnson.

Rozcestník-Seriály

19. prosince 2007 v 22:14 | Elizabeth |  → Seriály ←
Info: Jsem budu postupně přidávat seriály, které jsem si oblíbila a které mám ráda. Budou tam informace o seriálu, o hercích, fokty....atd :)


3,4,5 diplom for me!

19. prosince 2007 v 22:04 | Elizabeth |  Diplomas for me....
Moje další tři diplomy!!Za všechny moc děkuju!!
1. ↓
2. - 2 diplomy :-)↓
3. ↓

Opět fotky ze Společenstva

13. prosince 2007 v 22:02 | Elizabeth |  Pán Prstenů
Tady jsou další fotk yze Společenstva!!Jsou v lepší kvalitě než ty předchozí!!
click na "celý článek"

Fotky-Návrat Krále!

13. prosince 2007 v 21:13 | Elizabeth |  Pán Prstenů
Tady jsou fotky z Pána Prstenů:Návrat Krále!!!!!
Click na "celý článek"

Můj 2.diplom!

13. prosince 2007 v 17:57 | Elizabeth |  Diplomas for me....
Tak tohle je můj druhý diplomek!!Děkuju moc!!

Fotky-Dvě Věže

12. prosince 2007 v 18:21 | Elizabeth |  Pán Prstenů
Nějaké fotky z Pána Prstenů:Dvě Věže
click na "celý článek"

Můj 1.diplom!!

12. prosince 2007 v 17:53 | Elizabeth |  Diplomas for me....
Tak tohle je 1.diplomek co jsem dostla!!Je společný a moc za něj děkuju!! ↓

Fotky-ze Společenstva

12. prosince 2007 v 17:47 | Elizabeth |  Pán Prstenů
Nějaké fotky z 1.dílu Pána Prstenů
Pán Prstenů:Společenstvo Prstenu
click na "celý článek"

Pán Prstenů:Návrat Krále

12. prosince 2007 v 16:51 | Elizabeth |  Pán Prstenů
Originální název: The Lord Of The Rings : The Return Of The King
Motto:Nadešel čas rozhodující bitvy. Putování končí …
Typ filmu:Akční/Dobrodružný/Fantasy
Rok výroby:2003 Režie:Peter Jackson
Hrají:Elijah Wood,Orlando Bloom,Ian McKellen,Liv Tyler,Viggo Mortensen,Sean Astin,Cate Blanchett,Bread Dourif,Karl Urban,John Rhys-Davies,Billy Boyd,Dominic Monaghan,Christopher Lee,Hugo Weaving,Sean Bean,Ian Holm,Craig (I) Parker, Michael Elsworth, Dan Hennah , Henry Mortensen , Phillip Spencer Harris , Tom Chantler , Chris Edgerly , Charles Martinet
Popis:
Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem ? A za jakou cenu?

Pán Prstenů:Dvě Věže

12. prosince 2007 v 8:19 | Elizabeth |  Pán Prstenů
Originální název:
The Lord of the Rings: The Two Towers
Motto:Válka s Mordorem ještě zdaleka není vyhraná …
Typ filmu:Akční/Dobrodružný/Fantasy
Rok výroby:2002 Režie:Peter Jackson
Hrají:Elijah Wood,Orlando Bloom,Ian McKellen,Liv Tyler,Viggo Mortensen,Sean Astin,Cate Blanchett,Bread Dourif,Karl Urban,John Rhys-Davies,Billy Boyd,Dominic Monaghan,Christopher Lee,Hugo Weaving,Sean Bean,Ian Holm,Craig (I) Parker, Michael Elsworth, Dan Hennah , Henry Mortensen , Phillip Spencer Harris , Bruce Allpress , Sala Baker , Jed Brophy , Sam Comery , Calum Gittins , Bernard Hill , Bruce Hopkins , Nathaniel Lees , John Leigh , Robbie Magasiva , Robert Pollock , Lee Hartley
Popis: Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci začíná tam kde první skončil. Po smrti Boromira a rozpadu Společenstva se cesty jeho členů rozdělily. Hobbit Frodo se svým sluhou Samem putují s Prstenem do Mordoru a Aragorn s elfem Legolasem a trpaslíkem Gimlim se vydávají po stopě skřetů, aby osvobodili z jejich zajetí hobbity Smíška a Pippina. Mezitím však sílí moc temného pána Saurona, který se spojil se zrádným čarodějem Sarumanem a společně upínají všechny síly k získání Prstenu. Naše hrdiny tak čeká ještě dlouhé putování a mnohé nástrahy, než se jim podaří Prsten moci jednou provždy zničit …

Pán Prstenů:Společenstvo Prstenu

11. prosince 2007 v 20:59 | Elizabeth |  Pán Prstenů
Pán Prstenů:Společenstvo Prstenu
Originální název:The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Motto:Jeden prsten vládne všem, Jeden jim všem káže. Jeden všechny přivede, do temnoty sváže.
Typ filmu:Akční/Dobrodružný/Fantasy
Rok výroby:2001
Režie:Peter Jackson
Hrají:Elijah Wood,Orlando Bloom,Ian McKellen,Liv Tyler,Viggo Mortensen,Sean Astin,Cate Blanchett,John Rhys-Davies,Billy Boyd,Dominic Monaghan,Christopher Lee,Hugo Weaving,Sean Bean,Ian Holm,Craig (I) Parker, Michael Elsworth , Lawrence Makoare , Brent McIntyre , Peter McKenzie , Ian Mune , Cameron Rhodes , Sam La Hood , Lee Hartley , Philip Grieve
Popis: Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty.
Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba. Od něj získá magický prsten, který Froda postaví do souboje se silami zla reprezentovanými krutovládcem Sauronem. Ten touží za každou cenu získat prsten, protože je pro něj zdrojem neomezené moci, jedině s jeho pomocí se mu může podařit zotročit lid Středozemě a stát se jeho neomezeným pánem.
Ve snaze čelit Sauronovým temným plánům, se musí Frodo spojit s několika dalšími bytostmi. Vytvoří s nimi takzvané Společenstvo složené z jeho přátel, čaroděje, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků, se kterými se vydá na cestu na jejímž konci doufají, že se jim podaří prsten jednou provždy zničit. Jejich cesta však prokáže, že nejenom magické prsteny, ale také sounáležitost všech živých bytostí mohou dokázat netušené věci. Musí však čelit nejen nebezpečím, která na ně číhají na územích ovládaných Sauronem, ale i rozkladné moci samotného prstenu.

Rozcestník-Filmy

11. prosince 2007 v 16:12 | Elizabeth |  → Filmy ←
Info: Zde jsou a budou moje oblíbené filmy. Ať už normální nebo animované......obojí je super!!!!
---------------------------------------

Animované filmyMůj 1.desing!

11. prosince 2007 v 8:15 | Elizabeth |  Design
Tak tohle 1.desing tohoto blogu!!!!!Je na motiv zimy,ikdyž tady v Praze ještě zima nenastala!!!!!Takže snad se vám bude líbit!!?
tady je ↓

Moje maličkost v celé své kráse......

10. prosince 2007 v 21:53 | Elizabeth |  → About me←
Takže tady se dozvíte něco více o mě....pokud o to stojíte, o čemž pochybuji :) ale to teď řešit nebudu.......Takže pokud na to máte žaludek, pokračujte dále do vozu.......Tady se dozvíte mé názory a myšlenkové pochody(pokud teda já vůbec nějaké mám :)) ale tak špatně na tom snad ještě nejsem.....


Zde se dozvíte nějaké ty podrobnosti ohledně mé osoby, v kometářích se můžete třeba i zeptat na něco co vás zajímá(ohledně mě), ale nezaručuji, že odpovím x)


No , když mám náladu, tak občas taky něco vytvořím...nejčastěji nějaký blend...nebo tak něco...někdy i kreslím,ale to bych vám nepřála vidět.... a možná se tu někdy nějaké moje dílko i objeví!!!


Jsem dávám diplomy, které jsem dostala za bleskovky nebo podobné soutěžky.....


Mé bývalé designy blogu....podle mě zrovna v dělání designů moc dobrá nejsem, takže za moc enstojí,ale aspoň mám památku, jak to tu vypadalo :)


I mě se občas dotkne poezie, nebo tak něco.......ne že bych citáty zrovna milovala ale některé jsou opravdu moudré a pravdivé...proto se tu také časem objeví :)


I přes to, že většinu času trávím na netu, nebo u televize, docela hodně čtu. Vlastně mám čtení strašně ráda, protže tak můžu prožívat jiný svět, ve kterém není škola a žádné povinnosti, ale napětí, akce, romantika.......Některé knihy mě ovlivnili na celý život a ty patří sem........